Bu yaz hangi ünlüye benzemek istiyorsunuz?


Bu sefer kopya çekmek serbest! Bu yaz kim olmak istediğinize karar verin ve ünlülerin tarzını kendinize uyarlayın...


Rihanna

Günlük hayatta da şıklığından ödün vermeyenler, Rihanna'nın asi tarzından ilham alabilirler...

Yapmanız gerekenler;

* Neon renklerdeki bir deri ceket, her kıyafetin görünümünü anında değiştirebilir. Eğer ceket seçiminde cesur renklerden yana değilseniz, bu etkiyi aksesuarlarla yaratabilirsiniz.

* 'Boyfirend' jean'leri topuklu ayakkabılar ve daracık seksi bir atletle tamamlayın.

Vanessa Hudgens

Trendy mi görünmek istiyorsunuz? Bu sezon çok moda olan gömlek elbiseler ve gösterişli aksesuarlar, denemekten korkmayanlar için.


Yapmanız gerekenler;

* Eğer minyon hatlara sahipseniz, mutlaka bir kemerle belinizi vurgulayın. Aksi halde bu dökümlü gömlek elbiselerin içinde kaybolmuş gibi görünebilirsiniz.

* Canlı renklerdeki büyük çantalar, modayı yakından takip ettiğinizin göstergesi. Aksesuarda renklerin ve doğal taşların enerjisinden faydalanın.
Camilla Belle

Feminen mi görünmek istiyorsunuz? Pastel tonlar ve dökümlü drapelerle kadınsı stilinizin etkisini artırabilirsiniz.


Yapmanız gerekenler

* Feminen görünümünüze biraz asilik katmak istiyorsanız drapeli elbiselerinizi deri ceketlerle kombinleyebilirsiniz...

* Bu tarzı denemek istiyor ama yakışacağından emin olamıyorsanız, ilk deneme olarak dökümlü şifon bir bluzu şortlarla veya havuç kesim pantolonlarla giyebilirsiniz. Ya da önce aksesuarlarınızda pastel tonları deneyip sonra kıyafetlerinize uygulayabilirsiniz.

* Yalın bir stile sahipseniz, bu tarzı yalnızca aksesuarlarınızda uygulayabilirsiniz. Drape detaylı bir çanta veya çiçek aplikeli stilettolar yeterli olacaktır.
Kate Moss

İddiali ve maskülen bir stil mi tercih ediyorsunuz? Günümüzün moda ikonu kabul edilen Kate Moss gibi cool görünmek aslında oldukça kolay!

Yapmanız gerekenler

* Farklı tarzları ve desenleri birbiriyle karıştırmaktan korkmayın. Klasik beyaz gömleğin altına giyeceğiniz salaş bir jean şort ve maskülen etkiyi arttıracak fötr şapka tüm kuralları yıkacaktır.

* İşlemeli ceket veya yeleklerle maskülen stilinize feminen bir detay katabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder