2011-2012 Sonbahar-Kış Moda Trendleri


Sonbahar kapıda. Haliyle ünlü modacılar, markalar ve trendsetterlar yeni sezon kış modası tanıtımlarına başladılar. Mağazalar yavaş yavaş yeni sezon ürünlerini tanıtırken bu senenin modası neymiş, bu kış vitrinlerde en çok neleri göreceğiz bir göz atalım;

Bu sene ilk göze çarpan pastel tonlar. Özellikle koyu kırmızı ve koyu yeşil tonları vitrinleri dolduracak. Devamında haki ve bordo renklerine de rastlayacağız. 


Geçen sezon olduğu gibi bu sene de midi ve maxi etekler moda. Upuzun, kloş veya dar kesim eteklere sık rastlanacak. Pileli etekler, gömlekler ve yüksek bel pantolonlar ise trendini kaybetmemiş. 


Bunların yanında tüylü, kürklü ve dantelli kıyafetlerden gene  vazgeçilmez...

Kürk etoller ve kabanlar, trençkot tarzı montlar bu sene moda, bol kesim yarasa kol modellerin haricinde dar, bedeni saran kabanlar da mevcut. Canlı renklerle dolu bir yaz geçirdik ve bunun ardından kışın da koyu renklere bürünmeyip yine rengarenk giyinilecek. 
 
Kahve tonları ve siyahın dışında, vizon, camel, bordo, haki, mürdüm, beyaz , krem, sarı, yavruağzı, mercan renklerini vitrinlerde sık sık göreceğiz.
Yüksek bel modasının devam edeceğini belliydi zaten. Bel boyu yükselince haliyle üstler kısalıyor. Ceketler, bluzlar, montlar hafif bol ama küt modellerden oluşacak. 
 
Kısa boylu ceketlerin haricinde, kruvaze gelen tek veya çift düğmeli hakim yaka ceketler de bu kış çok moda.Taa 2010 kışının modası olan ekose gömlekler, montlar ve etekler tekrar mağazalarda yerlerini bulacak...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder