Victoria’s Secret modelleri gibi görünün


Victoria’s Secret modellerinin tarzının son derece seksi olduğu aşikar! İşte bu görünümün birazını da kendi hayatınıza bulaştırma yöntemleri:


Elbette çoğumuz bir Victorias Secret modeli görünümünden uzağız, hatta internette onların kendi kendilerine bile uzak olduğuna dair fotoğraflar dönüyor. Destekli sutyenler, parlak saçlar, makyaj ve elbette photoshop sayesinde bir ünlünün ‘gerçekten’ neye benzediğini bilmek zor. Yine de meleklerin yaptığı kimi şeyler oldukça açık ve seksi bir görünüm için her kadına destek olacak nitelikte…

Parlak allık/ bronzlaştırıcı – Mat olanlar yerine parlak olanları tercih edin. Bu elmacık kemiklerinizin belirginleşmesine yarayacak ve size genç, neşeli bir ışıltı katacak. Ne yazık ki bunlar geniş gözenekleri belirginleştireceği için cilt tipinizin kullanıma uygun olması çok önemli.

Gözlerin iç köşelerini parlatmak- Parlak beyaz ya da krem rengi göz farı ile gözlerin iç köşelerini parlatmak gözleriniz arasındaki mesafeyi açacaktır, bu da özellikle birbirine yakın gözleri olanlar için hoş bir taktik.

Saçların uçlarının rengini açmak – Victoria’s Secret modelleri platin sarısı saçlara sahip değiller ama hepsi tamamen kahverengi de değil. Büyük çoğunluğu normal saç renklerini muhafaza edip uçlara doğru daha açık gölge ve tonları tercih ediyorlar; bu da doğal bir sahil görünümü vaat ediyor.

Karışık saçlar- Saçlarınız kuaförden yeni çıkmış/ yapılı göründüğünde sanmayın ki çok seksi görünüyorsunuz. Yataktan yeni kalkmış gibi görünen hafif dalgalı, dağınık ve yumuşak saçlar her zaman çok daha baştan çıkarıcıdır.

Hafif bronz bir ten- Aşırıya kaçmayın, güneşin teninize bırakacağı hafif bir dokunuş size daha sıcak bir görünüm verecek.Ve bunun için solaryuma girmenize gerek yok, kendiliğinden bronzlaşan iyi bir nemlendirici deneyebilirsiniz.

‘Push up’ sutyen- Çoğu Victoria’s Secret modelinin küçük göğüsleri var. Sonuçta oldukça zayıflar ve vücudun her yeri ince iken büyük göğüs sahibi olmak çok olağan bir durum değil. Bu yüzden destekleyici sutyenlerden yardım alıyorlar, özellikle de yeni Miraculous modeli göğüsleri 2 beden büyütüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder