2011 Sonbahar trendi kızıl saçlar!


Işıltı, tutku, uyum ve coşkuyu simgeleyen kızıl tonlarındaki saçlar bu sezon bayanların en önemli aksesuarı olacak.

Dünyanın saç trendine yön veren uzmanların 2011 Sonbahar sezonu için belirlediği kızıl saç rengini sıklıkla görmeye hazır olun.


Bu trend doğrultusunda saç boyası üreticileri yeni renklerini piyasaya sürmeye başladı.  Bunlardan birisi de Neva Color…


NEVACOLOR Premium Krem Saç Boyası Seti’nin 5.66 Şarap Kızılı, 6.66 Kor Kızıl ve 7.66 Aşk Alevi renkleri, güçlü formülündekiBisabolol, Katyonik Bileşim, Kolajen ve Hint Yağı sayesinde saçınızı canlandırmayı ve saç renginizi ilk günkü haliyle korumayı hedefliyor.

Yaz mevsimi sonrası deniz, kum ve güneşten yıpranan saçların, kızıl gibi yoğun bir renk ile uygulama yapıldığında daha fazla özen ve bakıma ihtiyaç duyacağını belirten NEVA KOZMETİK Ürün Araştırma ve Geliştirme Müdürü Kimya Mühendisi Filiz Demir“NEVACOLOR Premium Kızıl Serisi’nin formülündeki Bambu Özü, Hint Yağı, Kolajen ve Pirinç Proteini, yeni sezonun saç trendi kızıl tonlarını saça kolayca yerleştirerek bakım yapacak. Özel ve yüksek kalitede hammaddelerle zenginleştirdiğimiz NEVACOLOR Premium saç boyası ile kadınlar hem yeni mevsime bakımlı girecekler, hem de saç modasına uygun kızıl ışıltılarla daha güzel görünecekler.” şeklinde kadınların yeni sezon trendine uyum sağlarken, aynı zamanda saçlarına bakım da yapabileceklerinin altını çiziyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder